O blogu

Trailer
(wersja poprawiona)
Autor: Litka
Muzyka:  Bal u Szatana z filmu Mistrz i Małgorzata
Rysunki: większość Bagheera (kilka Litka)
Zdjęcia: wujek Google

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Podstawowe info:

Blog założony został - 02.08.2013r. 

Pierwszy post ukazał się - 03.08.2013r.

Autorki - Litka Litewska i Bagheera

Betuje nam Degausser, którą można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Posty ukazują się co dwa tygodnie. (Jeśli się udaje, ale czasami zdarzają się opóźnienia)

Ilustracje na tym blogu są autorskie - wykonane przez Litkę, Bagheerę, lub sprezentowane przez Cammie. Być może kiedyś pojawią się fanarty od czytelników, ale na razie takowych brak.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


O autorkach:

LITKA:

Piszemy od bardzo, baardzo dawna. Pierwsza zaczęłam ja, w trzeciej klasie podstawówki.
Jak wymaga tego XXI wiek, od razu pisałam na komputerze. Kiedyś pokazałam moje wypociny najlepszej przyjaciółce - Bagheerze. I tak się zaczęło ona zainspirowała się mną, a ja nią. I już się potoczyło. Pomysły podsuwały nam sny, rozmowy i ogólnie wszystko co się dało.
I tak dotrwałyśmy do gimnazjum. Wiek niezbyt zachęcający, ale skarżyć się nie wypada.
Wtedy dowiedziałyśmy się, że nasza wspólna przyjaciółka Cammie też pisze. Potem Bagheera wpadła na pomysł, by pisać z Cammie wspólna książkę, (którą przy okazji bardzo polecam - Przepis na odwagę) Muszę przyznać, że trochę im zazdrościłam, bo omawiały ciągle swoich bohaterów i myślały nad fabułą. No, ale ja miałam do dokończenia swoją powieść w stylu fantasty i też sporo pracowałam. I jakoś w czasie wakacji  szwendałyśmy się gdzieś z Bagheerą i gadałyśmy co byśmy zrobiły, gdyby ktoś nas zamknął w centrum handlowym. No i tak to poszło...

kontakt: litlit@op.plBAGHEERA:

Jak zaczęłam swoją karierę ,,pisarki"? Kiedyś, jeszcze w podstawówce, Litka pokazała mi swoją książkę o smokach. Strasznie jej zazdrościłam pomysłu i stylu pisania. Postanowiłam też napisać własną opowieść tyle, że nie miałam tylu pomysłów i zerżnęłam wszystko od przyjaciółki zamieniając smoki na magiczne wilki (<3). Przez wiele lat podejmowałam liczne próby napisania własnej książki i wymyślenia własnych bohaterów niestety nie szło mi to najlepiej. Litka tworzyła coraz lepsze dzieła, a ja nadal stałam w miejscu. W końcu, jakiś rok temu, czytając ,,Zagubionego herosa" Ricka Riordana doznałam nagłego przebłysku geniuszu. Potem już poszło z górki. Do mojej pierwszej branej przez mnie na poważnie książki (którą piszę z Cammie) doszły jeszcze opowiadania zainspirowane snami oraz kolejne pomysły, które wydawały mi się całkiem, całkiem. ,,100 lat po centrum handlowym" to mój drugi wspólny blog, którego pisanie  w odróżnieniu od tego pierwszego przychodzi mi z łatwością, a przy okazji jest niezwykle przyjemne. Może dlatego, że piszę z moją najlepszą przyjaciółką, która jest niezwykle uzdolnioną osobą i wkłada w to opowiadanie całe swoje serce podobnie jak ja?

kontakt: chomiczynka6@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o wymyślenie sobie jakiegoś pseudonimu i konsekwentne używanie go komentując nasze posty!!! To bardzo ułatwi nam życie!
Dziękuję!